Folkdräkt Västergötland

400382

FOLKDRÄKT, 7 dlr., Västergötland, 1900-talets första hälft, bestående av: blus, 3 västar, kjol, förkläde samt hätta

Slitage, skador, fläckar

Diverse

Rum 21

Folkdräkt Västergötland

Budhistorik (19 bud)
2695590
1 600
2695599
2695590
1 400
2695598
1 300
2695590

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.