Axel Lind oljemålning

400379

AXEL LIND (1907-2011): landskapsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 200x101 cm

Smärre hål i duk

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2707947
3 400
2707902
3 200
2706343
2706337
2698559

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.