Skrin silver

400367

SKRIN, silver, 1900-tal, rokokostil, floral dekor, svenska importstämplar, höjd ca 6, längd 13 cm, vikt 246 g

En fot något böjd, ägarmärkning

Silver

Skrin silver

Budhistorik (11 bud)
2688999
1 600
2690940
1 600
2688999
1 300
2688918
2687294

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.