Reseur med originaletui

400364

RESEUR, sent 1800-tal, Golay-Lereche, Genève, mässing, etui samt nyckel medföljer

Bruksslitage

Klockor/Ur

Monter 20

Reseur med originaletui

Budhistorik (10 bud)
2693712
2703441
1 900
2693712
1 800
2702751
1 700
2693712
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.