Bojan med lock

400361

BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av powder blue, höjd 27 cm

Lagat lock samt bruksslitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bojan med lock

Budhistorik (6 bud)
2709093
2706504
2706504
1 800
2706826
1 700
2706504
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.