Skåp jugend

400360

SKÅP, jugend, 1900-talets början, överskåp med vitrindörrar, underskåp med dörrar och lådor, metallbeslag, höjd ca 202, 124x52 cm

Visst slitage, senare bemålning, något maskstunget

Möbler, Skåp, byråer

Skåp jugend

Budhistorik (4 bud)

2693860
2693405
650
2690873
600
2690871

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.