Ernfried Wahlquist - Kustbild i månsken

400358

ERNFRIED WAHLQUIST (1814-1895): Fjordlandskap, signerad och daterad E Wahlquist 1867, olja på duk, ca 36x54 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (8 bud)
2704005
5 000
2704004
4 800
2702569
4 200
2702257
2702256

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.