Golvlampa Jacobsen

400356

slitage, smärre lackskador, rostmärken

Belysning, Golvlampor

Golvlampa Jacobsen

Budhistorik (24 bud)
2695724
3 400
2695723
3 200
2695719
2695722
2695719
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.