Folkdräkt Uppland

400355

FOLKDRÄKT, 2 dlr., Uppland, 1900-tal, bestående av: klänning samt kjol

Slitage, hål

Diverse

Rum 21

Folkdräkt Uppland

Budhistorik (1 bud)

2695400
2016-08-21 17:25:11

2016-08-21 kl 18:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.