Golvlampa Jacobsen

400354

slitage, smärre lackskador, rostmärken

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampa Jacobsen

Budhistorik (15 bud)
2695742
3 400
2695838
3 200
2695742
2695830
2 800
2695742
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.