Väggpendyl gustaviansk stil

400351

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavla märkt Rob. Engström Stockholm, träskuren dekor, förgylld, arabiska siffror, höjd ca 85 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 2

Väggpendyl gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
2695827
2695399
2695399
2695229
500
2694681
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.