Verner Panton stol

400342

VERNER PANTON, "Panton chair", stol, Herman Miller Fehlbaum Production, formgjuten orange plast, märkt Fehlbaum Production Panton chair, sitthöjd 43 cm

Visst slitage, repor

Möbler, Design

Verner Panton stol

Budhistorik (15 bud)
2695189
2695167
1 400
2693859
1 300
2693859
2691110

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.