Erik Höglund bemålad trärelieff

400329

ERIK HÖGLUND (1931-1998): Lekande barn, skulpterat och bemålat trä, signerad E Höglund, signerad och daterad 1963 ā tergo, höjd 12x73, djup 5,5 cm

Konst, Skulpturer

Rum 11

Budhistorik (10 bud)
2694864
2694833
2694832
2693463
950
2692201
900

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.