Kai Kristiansen stol

400327

KAI KRISTIANSEN, Danmark, 1960-tal, stol i teak och ek med klädsel i textil samt svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, sadelgjord nedsutten

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Kai Kristiansen stol

Budhistorik (6 bud)
2695632
500
2694587
450
2692219
2694586
2692219

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.