Fällbord

400326

FÄLLBORD, 1900-tal, Kina, dekor i relief av trädgård med figurscen, pärlemorinläggningar, guld, diameter ca 67 cm, höjd ca 51 cm, uppfällt ca 84 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Orientaliskt

Rum 7

Fällbord

Budhistorik (11 bud)
2695693
900
2695690
850
2694858
2691687
750
2691655
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.