Stolar 1960-tal

400320

STOLAR, 1960-tal, 4 st., sits klädd i mönstrad textil, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Hylla 10

Stolar 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

2695825
700
2693215
650
2693214
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.