Soffbord 1960-tal i teak

400319

SOFFBORD, teak och bemålat trä, 1960-tal, möjligen Italien, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd ca 49, 65 x 31 cm

Ytligt slitage, ett ben något löst

Rum 2

Soffbord 1960-tal i teak

Budhistorik (2 bud)

2693379
2689995

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.