Oljemålning

400316

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: oas i solnedgång, 1800-talets andra hälft, olja på duk, ca 80x48 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2693748
1 600
2691034
2688762
2687018

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.