Piedestal stenskiva

400315

PIEDESTAL, tidigt 1900-tal, i bemålat trä med toppskiva i sten, höjd 85, diameter 24 cm

Visst slitage

Rum 13

Piedestal stenskiva

Budhistorik (4 bud)

2695042
450
2694988
2692804
2687080

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.