Snedklaffssekretär

400307

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, ek, invändig lådinredning, inläggningar, höjd 100, 100x49 cm

Slitage, mindre skador

Geijersgatan 14, Göteborg

Snedklaffssekretär

Budhistorik (9 bud)
2700761
700
2707859
650
2700761
600
2707856
550
2700761
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.