Fyrfat

400301

FYRFAT, mässing, Kina, 1800-talets mitt, med hänklar, diameter 46, höjd 10 cm

slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Fyrfat

Budhistorik (5 bud)
2693771
500
2690650
450
2690466
2687811
2687237

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.