Beck & Jung serigrafier

400297

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (2) "Three to love", "Delta", signerad och daterad Beck o Ljung 1978, 77/150 resp. 80/150, serigrafier, 65x50 cm

Fack 21

Beck & Jung serigrafier

Budhistorik (2 bud)

2694963
2694571

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.