Lisa Larson tomtefigurin

400294

LISA LARSON, Gustavsberg, figurin, tomte med lykta, numrerad 1/100, daterad -97, signerad Lisa L. K-studion, Gustavsberg, Sweden, höjd 27 cm

Keramik/Porslin

Lisa Larson tomtefigurin

Budhistorik (20 bud)
2695818
3 600
2695817
3 400
2695811
3 200
2695809
2695805
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.