Blyinfattade fönster 1700-tal

400292

FÖNSTER, 1 par, 1700-tal, blyinfattade, vardera ca 108x85 cm

Slitage

Diverse

Rum 20

Blyinfattade fönster 1700-tal

Budhistorik (63 bud)
2707972
35 000
2707985
34 000
2707972
33 000
2707982
32 000
2707972
31 000

Slutpris SEK:
35 000
3 525 EUR, 4 004 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.