Christian Asmussen oljemålning

400285

CHRISTIAN ASMUSSEN (1873-1940): Volmat hö, signerad Chr Asm, olja på duk, ca 35x41 cm

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

2695510
2687581

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.