KA Pehrson litografi

400281

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Persson -91, färglitografi, bildmått ca 60x32,5 cm

Fack 10

KA Pehrson litografi
Budhistorik (29 bud)
2695586
2 600
2695609
2 600
2695586
2 400
2695607
2695586

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.