Hemslöjd

400271

SVEPASKAR, FLASKA, LJUSTAKE, för 5 ljus, 18/1900-tal, i näver och trä, svensk hemslöjd, ljusstakens höjd 32 cm

slitage

Diverse

Monter 5

Hemslöjd

Budhistorik (1 bud)

2686135
2016-08-13 17:10:34

2016-08-20 kl 19:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.