William Langley oljemålning

400259

WILLIAM LANGLEY (1852-1922): skotsk landskapsmålning, signerad William Langley, olja på duk, ca 56x81 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

William Langley oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2694092
3 200
2693160
2686849
2 800
2693158
2 600
2686849
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.