Lennart Jirlow färglitografi

400248

LENNART JIRLOW (född 1936): I trädgården, signerad L. Jirlow, XV/C, färglitografi, ca 54x38 cm

Rum 14

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (10 bud)
2694355
3 800
2694348
3 600
2694345
3 400
2694343
3 200
2694087

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.