Peter Dahl

400239

PETER DAHL (född 1934): Älskande par, 1984, signerad och numrerad Peter Dahl 127/150, färglitografi, ca 43x30 cm

Fack 3

Peter Dahl
Budhistorik (23 bud)
2708170
1 600
2708154
2708169
2708154
1 400
2708168
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.