Peter Dahl färglitografi

400238

PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 29x42 cm

Fack 7

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (2 bud)

2706113
2696227

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.