Peter Dahl färglitografi

400237

PETER DAHL (född 1934): Krogineriör, signerad Peter Dahl, 229/375, färglitografi, ca 58x87 cm

Fack 15

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (9 bud)
2707162
2 800
2706508
2 600
2707161
2 400
2706508
2696340

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.