Picasso Le Bouquet

400236

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, stämplad i bladet "EDITIONS COMBAT POUR LA PAIX COPYRIGT S.P.A.D.E.M. PARIS", 64x49 cm

Ngt gulnad

Fack 30

Picasso Le Bouquet
Budhistorik (26 bud)
2693374
1 900
2693357
1 800
2693369
1 700
2693357
1 600
2693367

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.