Jane Morten färglitografier

400234

JANE MORTEN (Danmark, född 1959): Komposition (4 st), signerade Jane Morten, färglitografier, 110/250, ca 131x84 cm

Fack 16

Jane Morten färglitografier

Budhistorik (1 bud)

2687561
2016-08-14 20:09:52

2016-08-20 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.