Ragnar Persson oljemålning

400233

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Gårdsmotiv monogramsignerad R.P, olja på pannå, 37x40 cm

Fack 34

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2694229
3 200
2690724
2694228
2690724
2 800
2687163
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.