Yrjö Edelman färglitografi

400229

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 91/150, färglitografi, bladmått 67x57 cm

Fack 30

Yrjö Edelman färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2694164
2694097
2694163
2694097
2693987
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.