Kolonn gustaviansk stil

400228

KOLONN, gustaviansk stil, 1900-tal, kannelerad, betsad samt förgylld, höjd ca 100 cm

Slitage

Kolonn gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
2694430
2 400
2694424
2694429
2694424
2694428
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.