Slagbord allmoge

400220

SLAGBORD, furu, 1800-tal, allmoge, två slag med enkla grindar, höjd ca 73, 88x41, slagen á 57 cm, totallängd ca 155 cm

Slitage, repor

Rum 5

Slagbord allmoge

Budhistorik (25 bud)
2694217
2 400
2694199
2694191
2694198
1 900
2694191
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.