Lars Jonsson färglitografi

400213

LARS JONSSON (född 1952): Morkulla, signerad och numrerad 114/250, färglitografi, 49x67,5 cm

Fack 12

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2695053
4 800
2694969
4 600
2695051
4 400
2694969
4 200
2695049

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.