Philip von Schantz färglitografi

400211

PHILIP VON SCHANTZ (född 1928): Stilleben med and och bärskål, signerad -91, 170/180, färglitografi, 49x71 cm

Fack 24

Budhistorik (8 bud)
2695671
2 400
2693446
1 900
2690694
1 700
2688995
1 600
2688325

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.