Oidentifierad konstnär stilleben

400209

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben med vindruvor, signerad Moulon, olja på duk, ca 36x44 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (20 bud)
2694128
1 400
2694033
1 300
2690088
2692678
2690088

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.