Golvlampa 1900-tal

400207

GOLVLAMPA,1900-talets första hälft, ek, spiralformad stomme, träskuren dekor, höjd ca 147 cm, skärm medföljer

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
2694431
1 700
2692976
1 600
2693185
2692976
1 400
2693093
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.