Ljusstakar brons

400204

LJUSSTAKAR, 1 par, brons, senempirestil, 1900-tal, höjd ca 22 cm

Slitage

Metall, Diverse, Belysning

Monter 5

Ljusstakar brons

Budhistorik (7 bud)
2693775
600
2691780
550
2686747
500
2686209
450
2685564

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.