Oljemålning motiv med kor

400198

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Betande kor, olja på duk, ca 125x79 cm

Rum 3

Oljemålning motiv med kor

Budhistorik (6 bud)
2693453
1 300
2693423
2693452
2693423
2686174

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.