Alfred Collin Kustlandskap

400197

ALFRED COLLIN (1880-1944): Kustmotiv, signerad och daterad A. Collin 1920, olja på duk, ca 71x120 cm

Fack 36

Alfred Collin Kustlandskap

Budhistorik (12 bud)
2694168
2694104
950
2693883
900
2693186
850
2693881

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.