Yrjö Edelmann

400195

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Landskap, signerad, färglitografi, ca 68x54 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Yrjö Edelmann
Budhistorik (19 bud)
2709297
1 600
2707914
2709296
1 400
2707914
1 300
2709295

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.