Carl Luthander oljemålning

400193

CARL LUTHANDER (1879-1967): Vy mot Riddarhuset, signerad Luthander, olja på pannå, ca 55x46 cm

Fack 51

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2692942
550
2690726
500
2692941
500
2690726

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.