Stolar gustavianska

400190

STOLAR, 2 st., gustavianska, troligen lindomearbeten, vitmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

2 ryggstolpar saknas, lagningar, slitage

Rum 21

Stolar gustavianska

Budhistorik (8 bud)
2693563
2693518
2693500
2693499
650
2692931
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.