De Heyder oljemålning

400188

DE HEYDER (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad De Heyder 1863, olja på pannå, ca 23x31 cm

Pannån har slagit sig/ välvd

Konst, Äldre måleri

Rum 21

De Heyder oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2694169
3 200
2693667
2694167
2693667
2 600
2694161
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.