Peter Köhler akryl

400187

PETER KÖHLER (född 1971): "Tråna (Yearn)", signerad och daterad på baksidan P Köhler 2002, akryl på duk, ca 40x30 cm

Proveniens: Galleri Brändström, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 22

Peter Köhler akryl

Budhistorik (5 bud)
2694433
500
2691147
450
2689674
2686056
2685918

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.